Akumulatory

Akumulatory

akumulatoryW Naszej ofercie znajdziecie Państwo akumulatory firmy Bosch, Varta, Exide, 4max i ENRG w atrakcyjnych cenach. Akumulatory zakupione w naszym  serwisie wymieniamy gratis. Wszystkie nasze akumulatory posiadają 2-letnią gwarancje producenta (a akumulatory ENRG 3 lata gwarancji). Istnieje możliwość dojazdu do klienta z akumulatorem i wymiana w cenie od 30zł na terenie Rzeszowa.
Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki aby dobrać odpowiedni akumulator do Państwa samochodu: wyszukiwarka akumulatorów.

Przykładowe ceny akumulatorów:

*do aut azjatyckich (cienki)

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego akumulatora to prosimy o telefon, w ofercie również akumulatory start&stop (AGM i EFB).

Przy zakupie akumulatora należy zdać zużyty akumulator lub uiścić opłatę depozytową (30zł) zgodnie z Art.21 Ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej. (Dziennik ustaw 63 poz. 639 z dn. 11.05.2001r.)

Dane kontaktowe:

17 77 993 02

602 757 909‎

biuro@bjautoserwis.pl

Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie bez aktualizacji niniejszej strony.